ПРО АВТОРА ПРОЕКТУ “GALLERY 101”

“Яка з фотографій моя улюблена? Та, що я збираюся зробити завтра.”          (Імоджен Каннінгем)

Постійно у пошуку, постійно спрагла до нових знань, досвіду, емоції, людей.

Блогер, фотограф та мандрівниця Марта Троцюк з раннього дитинства була причетна до творчого процесу. Ще крихітною вона постійно з’являлася на фотографіях свого батька. Запах проявників, гладкий фотопапір, старий фотоапарат ФЕД – все це постійно було на відстані витягнутої руки, манило порухати, побавитися, спробувати натиснути на кнопку. Ці рефлекси і далі, десь на підсвідомому рівні, присутні і не дають спокою.

Більше 12-ти років практики, відкриттів та досліджень. Фото школа «Домінік», де ексцентричний вчитель постійно підштовхував до оригінальності, власного стилю, небуденного почерку у фотографії. Тепер цими принципами і керується Марта Троцюк.  Творити емоції, пізнавати нове, не бути схожою, бути в мистецтві.

Часті мандри (відвідала понад 70 країн), безперервна практика у фотографії та бажання знайти і пізнати щось нове, принесло багато досвіду та знань, якими Марта вирішила ділитися на своєму блозі – MartaTrotsiuk.com.  Все корисне та цікаве, що трапляється на шляху, вона публікує там. Чи то навчальні матеріали, чи цікаві розмови з творчими людьми, чи відео уроки, біографії, фотографії – все це ви можете знайти у  статтях блогу.

Марта охоче ділиться досвідом і вживу, вистуапючи спікером на подіях чи майстеркласах. В її активі декілька навчальних проектів по тревел, портретній та ню зйомці, а також навчальна онлайн програма «Мама, я фотографую!».

З весни 2017 року розпочався масштабний персональний проект “Галерея 101”, метою якого є відвідати 100 галерей у  різних куточках світу, набратися знань та досвіду, і врешті відкрити свій власний мистецьеий простір “Галерея 101”. Детальніше про проект тут.

КОМАНДА

Таня Побережник
Контент та віжуал

Більшу частину свого часу Таня приділяє красі, функціональності та лаконічності, так як створює її для людей. Вона любить  відкривати для себе нові горизонти, саме тому її вклад у проект почався зі створення лого та продовжується контентною частиною у соц. мережах. Саме вона постачає вас натхненням через пізнавальні мистецькі публікації.

Автор контенту проАРТ.