Колаборація митець та арт-дилер

З Берлінської студії української мисткині Антоніни Денисюк.

У інтерв’ю:

  • Що відома українська художниця робить у Берлін?
  • Чи впливає атмосфера міста на творчість? – аналізує Ганна (арт-дилер)
  • Яку роль мандри можуть відіграти у житті художника? 
  • Про ситуацію з сучасним мистецтвом в Україні. Чия вина, що його тут майже немає?
  • Чому у нас не купують мистецтво? Де арт-ринок?
  • Людська ініціатива, яка може творити будь-де VS площадка, яка привабить ініціативних
  • Як працює тандем арт-дилер та митець.
  • В чому полягає робота арт-дилера?
  • Як прийти до успіху у мистецтві?

Немаєте часу дивитися відео? Ми приготували для вас аудіо формат 🙂

Антоніна Денисюк народилася у Львові та навчалася у Львівській Академії Мистецтв. До числа її перших виставок  входять творчі проекти у Австрії «Гренгцгенгер» та «Аугенблік», створених за підтримки мецената Клауса Гіппа (деякі роботи знаходяться у його приватній колекції) та  виставки у Віденській Академії мистецтв в майстерні Мікеланджело Пістолетто.
 
Творчий пошук Антоніни розпочався з серії рисунків Безконечного Ряду (1991-1998 роки, – деякі роботи з цього періоду знаходяться в колекції Альбертина), що засвідчували безкінечність життя в свідомості  людини. З 1998 року художник дискутує над створенням кліше подібності реальності через відбиток матеріального світу, з’являється серія живопису Станси.
 
Творчість Антоніни Денисюк була відзначена Міжнародними призами та стипендіями  Фундації Краснера Поллока (США), Культур-Контакту (Австрія), Гауде Полонія (Польща, Міністерство культури), Австрійського коопераційного бюро (Автрія), Ерцдіоцезії (Австрія), Вілла Деціус(Польща), інституту ім. Адама Міцкевича(Польща) та інших. Була нагороджена премією Лоренцо ді Медичі на VIII Флорентійському Бієнале Сучасного Мистецтва у 2011р. Брала участь в Арт Генуї 2012 та Салоні сучасного мистецтва Арт Монако 2012, Салон Гемлюк 2013 під патронатом принца Альберта II, Hidden Tresure London 2014 та багатьох інших.
 
Як митець брала участь у більш ніж 100 мистецьких проектах, серед них 18 персональних виставок.
За четверть століття Антоніна Денисюк стала однією з провідних художників свого покоління. Її роботи ставлять під сумнів нашу  свідомість та переконання про кордони, що розділяють бажання і страх, життя і смерть, розум і віру, любов та ненависть, проте дають проблиск надії на те, що все буде добре.
 
Антоніна Денисюк творить в техніці олія на полотні, акварель, графіка та інсталяція.