“GALLERY 101” 

мистецькі простори досліджено в:

 

КРАЇНАХ

МІСТАХ

ІДЕЯ 

Авторка проєкту Gallery 101, артменеджерка та кураторка Марта Троцюк, взяла за мету дослідити алгоритми роботи 100 галерей та мистецьких музеїв у різних куточках світу, отримати необхідні знання та досвід і відкрити власний мистецький простір, який стане 101-ю галереєю, з локацією у місті Львові.

 МІСІЯ

Популяризація сучасного мистецтва та розвиток артринку в Україні.

Зараз – ми онлайн галерея, що активно організовує мистецькі події, займається артконсалтинговою діяльністю та популяризує сучасне вистецтво в Україні.  В майбутньому – фізичний мистецький простір у Львові.

Серед наших проєктів: виставки з інтенсивною програмою супутніх заходів,  мистецькі прогулянки Art Walk, благодійні мистецькі аукціони, відкриті інтерв’ю, панельні дискусії, серія освітніх публікацій у межах рубрики #проАРТ, #українськімитці101, перший україномовний подкаст про сучасне мистецтво, детальне дослідження ситуації щодо сприйняття та затребуваності сучасного мистецтва в Україні і річний план надихаючих заходів. Марта Троцюк є ініціаторкою створення Асоціації галеристів та Lviv Art Guide.

Сьогодні мистецтво – це незамінна складова росту особистості, це базова потреба для людини, яка хоче розвиватися всебічно та бути актуальною та прогресивною у контексті сучасного динамічного світу.

 

ПРАЦЮЄМО НАД:
✓ Унікальний, особисто створений контент з артпросторів у різних куточках світу
✓ Lviv Art Guide

✓ Колабораційні проєкти бізнесу та мистецтва
✓ Подкаст про мистецтво
✓ Артконсалтинг для художників та колекціонерів

АКТУАЛЬНЕ

Слідкуйте за “Gallery 101” у Instagram та Facebook ⇩

досліджені мистецькі простори