“GALLERY 101” 

мистецьких простори досліджено в:

 

КРАЇНАХ

МІСТАХ

ІДЕЯ 

Авторка проєкту “Gallery 101”, молода артменеджерка та кураторка Марта Троцюк, взяла за мету дослідити алгоритми роботи 100 галерей та мистецьких музеїв у різних куточках світу, отримати необхідні знання та досвід і відкрити власний мистецький простір, який стане 101-ю галереєю, з локацією у місті Львові.

 

 

МІСІЯ

 

Освіта-Популяризація-Розвиток

Зараз – ми галерея зі змінною локацією, що активно працює у колаборації з іншими просторами. В майбутньому – власний мистецький артпростір у Львові, що представлятиме українських митців за кордоном та продовжуватиме популяризувати сучасне мистецтво в Україні.

Над проєктом “GALLERY 101” працює команда  натхненних людей. Серед наших досягнень є: проведені виставки з інтенсивною програмою супутніх заходів,  мистецькі прогулянки Art Walk, благодійні мистецькі проєкти, відкриті інтерв’ю, панельні дискусії, зустрічі з митцями та серія освітніх публікацій у межах рубрики #проАРТ, #українськімитці101, перший україномовний подкаст про сучасне мистецтво, детальне дослідження ситуації щодо сприйняття та затребуваності сучасного мистецтва в Україні і річний план надихаючих заходів.

Саме у Львові, місті, яке має потенціал стати однією з культурних столиць Європи, гостро назріла потреба у прогресивному мистецькому просторі. Осередку для колаборації, місці для реалізації креативних ідей, що є відправною точкою у формуванні пулу українських колекціонерів. Простір у якому можна отримати мистецьку консультацію, побачити та поповнити свою колекцію, задовольнити естетичні потреби. 

В найближчих планах галеристки відкриття повноцінного артпростору з щомісячною зміною експозицій, майстер-класами, воркшопами, програмами «Художник у резиденції», з послугами артконсалтингу та можливістю доповнити колекцію новими, відібраними куратором, творами.  

Зараз, мистецтво – це незамінна складова росту особистості, це базова потреба для людини, яка хоче розвиватися всебічно та бути актуальною та прогресивною у контексті сучасного динамічного світу.

 

ПРАЦЮЄМО НАД:
✓ Відвідини та аналіз 100 галерей у різних куточках світу
✓ Практика та навчання прогресивним методикам ведення галерейної та кураторської діяльності
✓ Проведення мистецьких заходів та формування середовища
✓ Налагодження міждисциплінарних кораборацій та зв’язків з креативним кластером

АКТУАЛЬНЕ

Слідкуйте за “Gallery 101” у Instagram та Facebook ⇩

досліджені мистецькі простори