МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ “GALLERY 101”

ГАЛЕРЕЙ ВІДВІДАНО У МЕЖАХ ПРОЕКТУ

 

КРАЇНАХ

МІСТАХ

ІДЕЯ

Назва проекту – “Gallery101” невипадкова! Її автор, Марта Троцюк взяла за мету відвідати 100 галерей та мистецьких музеїв у різних куточках світу, набратися знань та досвіду і відкрити власний мистецький простір, який стане 101-ю галереєю, з локацією у рідному місті Львові.

МІСІЯ

Освіта-Популяризація-Розвиток

І ось ще одна місія проекту. Львів, ймовірно, є найбільш туристичним містом в Україні. Воно гарне, повне спадщини ЮНЕСКО і надзвичайно привабливе завдяки численним фестивалям. Але існує лише кілька галерей та мистецьких музеїв і дуже обмежені можливості для митця показати свої роботи, надзвичайно мало ініціатив міжнародного арт обміну та колаборації, можливостей вивчати мистецтво, популяризувати та продавати його.

Коли Марта задумала створити “Gallery 101”, вона уявляла арт-простір, де щомісяця змінюються експозиції, проходять перформанси сучасного мистецтва, проводяться майстер-класи, воркшопи, де відбувається програма «Художник у резиденції», що в результаті підіймає рівень сприйняття і розуміння мистецтва. В сучасному світі мистецтво – це далеко не завжди предмет розкоші, кожен може бути його частиною, відчувати його, насолоджуватися ним.

Зараз над мистецьким проектом “GALLERY 101” працює команда  натхненних людей. Серед наших досягнень є мистецькі прогулянки ArtWalk, серія освітніх публікацій та заходів у межах рубрики проАРТ, детальне дослідження ситуації щодо сприйняття та затребуваності сучасного мистецтва в Україні і річний план надихаючих заходів.

ПЛАН:
✓ Відвідати 100 галерей у різних куточках світу
✓ Набути компетентності у сфері мистецького кураторства та мистецького менеджменту
✓ Програми мистецького обміну та кооперація з іноземними митцями
✓ Робота з галереями та арт-платформами для набуття органічного досвіду

НОВИНИ

Ви можете слідкувати за проектом у Instagram та Facebook ⇩

відвідані галереї