ПРОЕКТ “GALLERY 101”

ГАЛЕРЕЙ ВІДВІДАНО У МЕЖАХ ПРОЕКТУ

 

КРАЇН

МІСТ

ІДЕЯ

В основі ідеї лежить особиста історія, яка стала шляхом до здійснення дитячої мрії.  Будучи ще зовсім малою Марта Троцюк хотіла навчитися малювати, ліпити, співати, грати на різноманітних інструментах та у театрі, у неї було безліч мрій та захоплень. Але з часом прийшло усвідомлення, що всього життя не вистачить щоб освоїти всі ці види мистецтва. І це було дуже неприємне усвідомлення…

Та з завданням прийшло і рішення, розуміння того, як можна бути причетною до всіх цих видів мистецтва, пізнавати їх, насолоджуватися ними, бути частиною процесу. І це був власний мистецький простір.

Галерист – професія, що потребує великого багажу знань та практики. Щоб набути експертності знадобиться безліч часу і зусиль. Оскільки Марта майже ніколи не засиджується на одному місці, вона вирішила почати з найдоступнішого, з відвідин вже існуючих мистецьких галерей та музеїв у різних куточках світу. Намагаючись відчути атмосферу, побачити дрібниці, заприятелювати з галеристами та мистецькими людьми, ввібрати всі можливі знання про галерейну справу, адже це обов’язково знадобиться.

 

КОНЦЕПТ

Назва проекту – “Gallery101”, і його концепцією є:  відвідати 100 галерей у різних куточках світу, та відкрити свій власний мистецький простір, який стане 101-ю арт-галереєю, з локацією у найбільш фотогенічному місті України, Львові.

 

МІСІЯ

Освіта-Популяризація-Розвиток

І ось ще одна місія проекту. Львів, ймовірно, є найбільш туристичним містом в Україні. Воно гарне, повне спадщини ЮНЕСКО і надзвичайно привабливе завдяки численним фестивалям. Але існує лише кілька галерей та мистецьких музеїв і дуже обмежені можливості для митця показати свої роботи, надзвичайно мало ініціатив міжнародного арт обміну та колаборації, можливостей вивчати мистецтво, популяризувати та продавати його.

Коли Марта задумала створити “Gallery 101”, вона уявляла арт-простір, де щомісяця змінюються експозиції, проходять перформанси сучасного мистецтва, проводяться майстер-класи, воркшопи, де відбувається програма «Художник у резиденції», що в результаті підіймає рівень сприйняття і розуміння мистецтва. В сучасному світі мистецтво – це далеко не завжди предмет розкоші, кожен може бути його частиною, відчувати його, насолоджуватися ним.

Зараз над мистецьким проектом “GALLERY 101” працює команда  натхненних людей. Серед наших досягнень є мистецькі прогулянки ArtWalk, серія освітніх публікацій та заходів у межах рубрики проАРТ, детальне дослідження ситуації щодо сприйняття та затребуваності сучасного мистецтва в Україні і річний план надихаючих заходів.

ПЛАН:
✓ Відвідати 100 галерей у різних куточках світу
✓ Набути компетентності у сфері мистецького кураторства та мистецького менеджменту
✓ Програми мистецького обміну та кооперація з іноземними митцями
✓ Робота з галереями та арт-платформами для набуття органічного досвіду

НОВИНИ

Ви можете слідкувати за проектом у Instagram та Facebook ⇩

відвідані галереї