BACK TO HEAVEN 101:
Виставка, мистецький бранч, лекції, artist talk, кураторська екскурсія та богемний вечір.

Марта Троцюк

Вперше в Україні, і саме у Львові, показана серія комбінованих мистецьких творів із використанням унікальної авторської техніки поєднання живопису та штрихування кульковою ручкою на полотні. Відома проникливим психологічним підтекстом своїх робіт, Маріко Гельман особисто презентувала нову експозицію Back To Heaven 101.

 

Серія робіт зачіпає теми суперечливості природи людства, яке захлинається у технічних інноваціях, створюючи собі нові сенси віри але, водночас, неспроможне відпустити нашаровані на психіку стереотипи поведінки. Серія ілюструє шлях людської свідомості від міфічного світосприйняття до сприйняття усвідомленого і далі до їхнього симбіозу. Релігія, віра та їхні перетворення у сучасному світі — є однією з наскрізних тем виставки.

 

Унікальні як за своїм змістом так і за технікою виконання, роботи серії Back to Heaven 101 покликані запустити у глядача процес переоцінки: себе, оточення, внутрішніх стереотипів та зовнішніх соціальних норм, які нанизані на стержень індивідуальності.

 

Полярність використаних медіа, таких як золото та штрихування кульковою ручкою — це провокативна суміш, свідомий інтелектуальний гачок мисткині. Неблагородний інструмент, яким користується кожен, кулькова ручка, нівелює сакральний шарм позолоти на полотні. Тонкі, ритмічні штрихи заземлюють канонізовані теми творів, пропонують новий вектор роздумів, шлях до аналізу поза рамками архетипів, поза звичними моделями.

 

Back To Heaven 101 – це колаборація відомої української мисткині Маріко Гельман та Gallery 101 в партнерстві з локацією Sova Space.

 

Виставка супроводжувалася насиченою паралельною програмою: мистецьким бранчем з куратором та мисткинею, лекціями, artist talk, кураторською екскурсією та богемною вечіркою.

 

Куратор: Марта Троцюк

Відео 

МАРІКО ГЕЛЬМАН

Художниця українського походження, яка наразі проживає в Празі. Героїня статей “Forbes Ukraine”, “Art Ukraine”, “Asahi Shimbun”.

Учасниця більш ніж 40 виставок у різних куточках світу.

Авторка скандального муралу  “Дім Куні” та вражаючого перформансу про Чорнобиль та Фукусіму “Деконтамінація”, що виник в результаті тісної трьохрічної мистецької співпраці з Японією. 

INSTAGRAM     FACEBOOK

 

Організатор
Мистецький проект Gallery 101

Партнери:
Sova Space
inn.lviv.ua
PAVA. Ukrainian Vine
HUNZA Special Patterns

Куратор: Марта Троцюк
Логістика та менеджмент паралельної програми: Марта Троцюк, Владислав Міщенко, Гала Цвір
Лекція “Як це дійсно бути живим”: Лада Антомонова
Лекція “Хто такий успішний художник розбираємо тему до кісток”: Маріко Гельман
Відео: Марія Малько
Фото: Іван Костик
Музичний перформанс: Inna Neskoromnaya
Сучасна поезія: Данік Задорожний

Прес-реліз

ЗМІ

GalNet
ЗМІ
ugallery
ZahidNet
Chernozem

Інші проекти

0 коментарів