ARTWALK

ARTWalk – формат мистецької освітньої діяльності “Gallery101”.

Розуміти мистецтво або ж насолоджуватися ним. Кожен з учасників ArtWalk візьме від події своє. Ми створюємо унікальну програму та маршрут, відвідуємо місця де панує мистецтво, вчимося його більше розуміти та якісніше сприймати, набираємося натхнення та знайомимося з прекрасними людьми.

Ідея Art Walk виникла досить спонтанно, коли Марта Троцюк вирішила зробити дослідження мистецького середовища культурної столиці України та написати статтю про галереї Львова. Одне оголошення у Інстаграмі і гуляти засніженими вулицями вирушили 10 людей. Оскільки цей імпровізований захід зібрав гарні відгуки та прохання організуватися ще, залишилося тільки придумати назву. Схожа практика є і закордоном, але вперше в Україні.

У галереях нас зустрічають художники, куратори, та/або менеджери закладів, щоб поспілкуватися про мистецтво. Інколи ми поєднуємо прогулянку з лекцією, майстер-класом, чи іншою цікавою доповнюючою активністю.

Завжди різні локації та теми, кожен Art Walk є унікальним! Приєднуйтеся до нас у Львові та Києві.

БАЖАЄТЕ ДІЗНАВАТИСЯ ПЕРШИМИ КОЛИ НАСТУПНИЙ ARTWALK?

Вкажіть, будь ласка, свій email і ми заздалегідь повідомимо вас!

ПОДІЇ

БАЖАЄТЕ ДІЗНАВАТИСЯ ПЕРШИМИ КОЛИ НАСТУПНИЙ ARTWALK?

Вкажіть, будь ласка, свій email і ми заздалегідь повідомимо вас!

6 коментарів

 1. Ольга

  Дуже цікава ідея, особдиво коли якогось одного осередку мистецького немає і незнаєш куди піти щоб невимушено поспілкуватися про мистецтво. А тут і однодумці і нові арт-місця. Дякую!

  Відповісти
 2. Юра

  Заповнив форму, щоб потрапити на наступну подію! Цікаво. Чекаю.

  Відповісти
  • Троцюк Марта

   ART WALK поануємо проводити 2 рази в місяць. Обов’язково напишемо вам про наступний 🙂

   Відповісти
 3. Ірина

  Я часто проходжу повз галереї, але завжди ніколи або лінь заходити. А тут організована подія, ще й з компанією. Гарно було. Дякю!

  Відповісти
  • Троцюк Марта

   Саме з думкою гарно та мистецько провести час, а також регулярно відвідувати арт-місця я і організовую ART WALK 🙂 Приходьте ще!

   Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.