Благодійний мистецький аукціон Споріднені

 

Фонд Рідні, спільно з Gallery 101 та артцентр Дзиґа представляють унікальний мистецький проєкт з потужною соціальною та культурною місією.

 

Ідея та місія проєкту

Метою проєкту є об’єднати українських митців та дітей з інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу задля створення спільних творів мистецтва. 

 Протягом 2 тижнів твори були представлені у 9-ти мистецьких просторах Львова, що дало змогу привернути увагу суспільства до потреб і талантів дітей, які хочуть розвиватися у творчому напрямку але не мають можливостей для цього.

Завершальним етапом проєкту став благодійний аукціон, кошти з якого допомагають дітям без сім’ї отримати шанс розвиватися та втілювати свою мрію.

Коли стираються стереотипи і
народжується мистецтво!

У цьому проекті сформоване світобачення художників та дитяча безпосередність утворюють унікальний симбіоз, особливі мистецькі твори.

Споріднені – це ідея. Ми віримо, що немає чужих чи інших, є рідні душі, споріднені серця та спільні добрі справи.
Споріднені – це досвід. Для митців – вихід за творчі межі, для дітей без сім’ї – незабутні емоції та відчуття приналежності, для глядача – насичена візуальна та смислова подорож.
Спорідненим – це бути схожим хоч іншим, близьким хоч і далеким, мати спільну причину, насінину яка проростає творчістю.

кураторка Марта Троцюк

Мистецтво та добрі справи об’єднують!

Кожен охочий міг наживо побачити мистецькі твори проєкту “Споріднені”!

Восени 2020 року, на протязі двох тижнів, у дев’яти найкращих мистецьких просторах Львова, що знаходяться у самісінькому уентрі маста, відбулася виставка “Споріднені”. Кожен охочий зміг влаштувати для себе мистецьку прогулянку за розробленим нами маршрутом та побачити твори мистецтва дітей і відомих художників.


Кожен мистецький твір можна було придбати, зробивши благодійний внесок у підтримку та розвиток творчості дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Аукціон

На аукціоні вдалося зібрати 353 500 гривень! 

196 500 гривень – з продажу робіт, які створювали діти разом з митцями. 157 000 гривень – на тихому аукціоні, де були представлені авторські роботи самих митців.

Мистецтво та добрі справи об’єднують!

 

Наші партнери

Художники: Міра Бачкур, Ярослав Костко, Антоніна Денисюк, Ольга Пильник, Людмила Давиденко, Андрій Роїк, Лесь Панчишин, Сергій Міхновський

Галереї: Музей Ідей, Дзиґа, Icon Art, Зелена Канапа, Музей Шептицького, Sova Space, PM Gallery, Книжковий Лев, Арт-центр Павла Гудімова “Я галерея”.

Креативна локація: Futura HUB

Смачне пригощання: ресторан ZWIN та мистецтво десерту SHOco.

Декор: PIANO квіткова крамниця

Ведучий: Дмитро Корнелюк
 
Свято для дітей: Pizza Celentano
 
Музичний супровід: INSO-Lviv orchestra