КОМАНДА ПРОЕКТУ “GALLERY 101”

Марта Троцюк
автор

5 років у онлайн маркетингу та блогосфері, понад 70 відвіданих країн, фотограф з 12-ти річним стажем, автор навчальних програм по фотографії, організатор чисельних мистецьких подій, перша, хто запровадила Art Walk в Україні, перша на Західній Україні, хто почала поєднувати виставкову, освітню та соціальну діяльність в одній концепції та створювати альтернативні мистецькі події.

З весни 2017 року розпоча роботу над “Gallery 101”. Детальніше про проект тут.

Христина Пшик
співорганізатор подій, PR

Її девіз: «Немає нічого неможливого!». Вдало реалізовує найпотужніші проекти, за які береться. Володіє здатністю сканувати людей на таланти, а потім вдало застосовувати їх. Під легким махом творчої руки Христини з’явилися незрівнянні музичні виконавці, неповторний ведучий, вражаючі акторки. Цей список можна подовжувати. Особливі якості: дипломатія, інтуїція, професіоналізм. Проекти: Rockoko, Шосте Чуття, Андріана, Українська Пісня, та WW.

Христина Кропивницька
співорганізатор подій, логіст проекту

Що таке інста-просування? З чим його подають, яким соусом приправлять, і кому та чому припаде до смаку. Все це, і трохи більше знає Христина Кропивницька. А ще вона генерує комічні ідеї, дружить з дедлайном та вміє вирішувати кризові ситуації на свою користь. За плечима чимало івентів, безліч зйомок, концертів, провідних подій та успішний проект «Українська Пісня». Безпосередня участь в креативній команді масштабного проекту «White water».

Аліна Шаповал
CMM

Культурологиня, фотографиня та мандрівниця. Старається регулярно відвідувати нові куточки цього світу. 
Естетика – то стиль життя; подорожі – її свобода; фотографія – натхнення.
Любить ділитися яскравими враженнями з іншими через соц.мережі. Громадська активістка та членкиня молодіжної організації Фундація Регіональних Ініціатив.

Автор контенту проАРТ.

Олеся Зeліско
автор статтей

Говорити про мистецтво – це одна з тих речей, які Леся любить робити найбільше. Вона завжди прагне пізнавати та бачити красу не тільки на полотнах, а й у буденних речах. Пише про книги, про митців та те, що робить цей світ надзвичайним.

Автор контенту проАРТ.