Арсенал художника

необхідний мінімум для виживання у сучасному артсвіті

Сучасність диктує свої правила і художник сьогодні повинен володіти зовсім іншим арсеналом ніж, допустимо, 100 років тому, що там, навіть десятиріччя вносить свої корективи.
 
То що ж необхідно художнику зараз для того, щоб не потонути в океані нових можливостей та не загубитися серед інформаційного і візуального шуму. Чого очікують від вас глядачі? На що звертають увагу галеристи? Саме про це ми поговоримо на вебінарі “Арсенал художника: необхідний мінімум для виживання у сучасному артсвіті”
 

Увага! Участь у вебінарі безкоштовна!

Хто проводитиме вебінар

Марта Троцюк
засновниця Gallery 101

Кураторка та артменеджерка. Відвідала та дослідила більше 70-ти мистецьких музеїв і галерей у 29 країнах, запровадила практику  Art Walk в Україні, авторка Першого Україномовного Подкасту про Сучасне Мистецтво , побувала на міжнародних артярмарках та була учасницею мистецьких резиденцій.

Кураторка успішних виставкових проектів таких, як: Благодійний аукціон “Спорідені”, ЗаЧіпає, Back to Heaven 101, Сутність, перформансу “Деконтамінація” та ін. Практика у Savchenko Gallery (Гданськ) та Карась Галерея (Київ).

Також, 5 років у онлайн маркетингу і блогосфери, понад 80 відвіданих країн, фотограф з 12-ти річним стажем.

 

Участь у вебінарі безкоштовна, за реєстрацією!
Після реєстрації ви отримайте на email всі деталі зустрічі. 


.

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ.