Персональні виставки, мистецькі резиденції та грантові програми. Про все це у Artist Talk з Мариною Наумчук.

 

У відео:

  • Досвід перформансу мисткині: відчуття, непублічність та результат.
  • Інтердисциплінарність у творчості: як поєднати фото, текстиль і перформанс.  
  • Стипендія Gaude Polonia. Чи важко потрапити? Досвід декількох спроб. Про можливості та очікування.
  • Експозиція картин на Тижні України в ООН. Про те, як інколи відкриваються нові перспективи.
  • Гроші і мистецтво. Бачення митця щодо продажу власних робіт.
  • Екскурсія виставкою: історії створення арт об’єктів, задум, його втілення, текстові алюзії робіт.

Також ви можете слухати подкаст інтерв’ю

МАРИНА НАУМЧУК. МИСТКИНЯ.

Марина Наумчук – це молода художниця, яка працює в різних напрямках мистецтва, таких як: художній текстиль, сучасний живопис, колаж, фотографія, а також перфоманс.

У 2017 році вона почала навчання в аспірантурі при академії, де досліджує сучасний художній текстиль в інтердисциплінарному полі. До сфери інтересів належить пошук зв’язків та взаємовпливів різних форм мистецтва, візуального та динамічного.

Художниця, крім власних сольних проектів, приймає участь в різних групових виставках в Україні та за кордоном. Є учасником ряду мистецьких резиденцій.

2018 – Тиждень української культури в ООН, проект “Femina”, PATA Summer Course Лодзь (Польша), перфоманс “Nie Ladnie”, арт-резиденція ”Catena Ukraine”, персональна виставка “В моменті”; 2017 – Арт-резиденція DEC-ART, танцювальний перфоманс “Напрям рівно-ваги”; груповий перфоманс “comPassion”, перфоманс “Точка, лінія, пляма”, польсько-український проект “Portret Intymny”; 2016 – Міжнародне бієнале текстилю “Скіфія”; перфоманс на фестивалі Intermezzo “Не доходять ненаписані листи”; мистецький проект “Приховане”, Торунь (Польша)

МАРИНА ПРО СЕБЕ: “З моїх захоплень – це йога, танці (особливо такі, які більше про свободу руху і тіла). Люблю читати – маю першу вищу освіту філолога) дуже подобаєтсья процес пізнання нового – тому люблю вчити мови (от саме починати вчити – коли все нове) надихає природа а також неймовірні вчинки людей, коли проявляється сила волі та жага до життя. захоплююсь всякими такими історіями (хоч не дуже запамятовую прізвища) – то скорше емоція – і це живить!”

ЦІКАВО? ПІДПИСУЙТЕСЯ НА НОВИНИ ЩОДО СВІЖИХ ПУБЛІКАЦІЙ ТА МИСТЕЦЬКИХ ПОДІЙ.

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *