Марта Троцюк

автор статті

Недавно я запиталася у своїх читачів у Інстаграмі та Фейсбуці про те, хто є їхніми улюбленими митцями, в кого вони черпають натхнення і від перегляду чиїх робіт отримують естетичне задоволення. Ділюся з вами рекомендаціями.

Отже, відомі митці та їхні клікабельні портрети, натиснувши на які, ви зможете прочитати більше про кожного автора. Будемо вдячні за коментарі і доповнення з порадами кого ще варто було б помістити до цієї творчої надихаючої компанії.

Куїнджі Архип

Густав Клімт

Крістіан Шлое

Ло Лі Ронг

Марсель Дюшан

Криволап Анатолій

Марк Ротко

Анрі Картьє-Брессон

Олаф Хайєк

Франсіско-Хосе де Гойя

Саврасов Олексій

Алекс Вебб

Ляля Кузнєцова

Джексон Поллок

Італійський живописець періоду раннього бароко, засновник європейського реалістичного живопису 17 століття.

Едуар Мане

Французький художник імпресіоніст. Створював портрети, жанрові композиції, натюрморти.

Джефф Кунс

Американський художник. Відомий своєю пристрастю до кітчу. Його роботи входять в число найдорожчих творів сучасних художників.

Кирило Костанді

Український педагог і художник Королівства Греції, Російської імперії та СРСР. Передвижник, писав пейзажі та картини побутового жанру у напрямі реалізму.

Ален Лебуаль

Французький скульптор і фотограф, отримав популярність завдяки фотографіям своїх дітей та специфічним методам їх виховання.

Грегорі Кольбер

Кінематографіст і фотограф. Його роботи показують взаємодію між людьми та іншими видами, а також виражають почуття та поетичні фантазії людини і тварини.

Серхіо Ларрейн

Вважається найважливішим чилійським фотографом в історії, що робить вуличну фотографію, часто з вуличних дітей. Також був членом Magnum Photos. 

Саллі Манн

Американська фотографиня, найбільш відома своїми великоформатними чорно-білими фотографіями – спочатку з маленькими дітьми, потім фото ландшафтів.

Ройтбурд Олександр

Український художник, директор Одеського художнього музею.

Бельгійський художник, представник сюрреалізму. Прославився рядом дотепних робіт, які заставляли глядача задуматися.

BANKSY

Родні Сміт

Яцек Єрка

Річард Аведон

Такасі Муракамі

Стас Волязловський

У статті “НЕ КЛІМТОМ ЄДИНИМ: ПОЦІЛУНКИ У МИСТЕЦТВІ” ви знайдете роботи деяких з представлених вище митців. Переходьте за лінком та дослідіть як відомі митці розкривали тему поцілунків.

Не знайшли свого улюбленого митця?

Напишіть нам і ми його долучимо до цієї богемної компанії.

5 коментарів

 1. Анонім

  Де мої улюбленці Ройтбурд та Волязловський?

  Відповісти
  • Троцюк Марта

   Ройтбурд та Волязловський вже приєдналися до богемної компанії. Дякуємо!

   Відповісти
 2. Галина

  Герхард Ріхтер Gerhard Richter (Німеччина)
  та
  Сергій Гай (Україна)

  Відповісти

Трекбеки/Пінгбеки

 1. Мистецтво і відпустка: сім порад для літнього відпочинку - […] ні, тоді можете глянути, кого люблять наші читачі – стаття тут – і обрати собі когось. Отже, є ви,…
 2. Творчий щоденник митця: що ховається між сторінками? | GALLERY 101 - […] забувайте про нашу статтю, де зібрані ваші улюблені митці! А вони вели записи, як ви думаєте? Цікаво чи сучасні […]
 3. Сальвадор Далі - майстер самопіару якому підкорилася висока мода. - […] розуму. Йому вдалося реалізуватися не тільки як живописець, а й як ілюстратор, скульптор, ювелір. Він був більш ніж […]
 4. Кольори у мистецтві. Зелений на полотнах митців. | GALLERY 101 - […] якого кольору часто бувають гроші? Так, теж зеленого.Митці, ми впевнені у цьому, добре розуміються на тому, який […]

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.