Епізод №7 “Популяризація Української культури всередині країни та Український контекст за кордоном: Богдан Логвиненко. Ukraїner”

ВІДЕО

АУДІО

ТАКОЖ НА НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИХ МАЙДАНЧИКАХ

культура проти агресії
подкаст про мистецтво
подкаст про мистецтво
подкаст про мистецтво

Короткий опис

У цьому епізоді, разом з Богданом Логвиненко, розкриваємо тему культурної дипломатії всередині та назовні країни.

  • Як Ukraїner розвивався з 2016 до повномасштабного вторгнення?
  • Що змінилося для команди і як змінився контент після 24 лютого 2022 року?
  • Як культурна дипломатія формує імідж України у світі?
  • Яким чином зовнішня культурна комунікація допомагає нам пізнавати самих себе?

«Будь-які зовнішні зв’язки поглиблюють наші знання про себе. До якогось рівня підвищувати обізнаність всередині України, а потім вже комунікувати назовні».

«Культура проти агресії» є авторським проєктом Gallery 101 у партнерстві з Radio SKOVORODA та за підтримки нашого ексклюзивного спонсора Chicago Atlantic Trident.

Авторка та ведуча Марта Троцюк
В гостях Богдан Логвиненко
Локація – затишний офіс Ukraїner

ПОДКАСТ “КУЛЬТУРА ПРОТИ АГРЕСІЇ”
Документування Української культури у час війни

Культура Проти Агресії – це дослідницький, документальний, соціальний проєкт, метою якого є створення якомога повнішої картини культурного спротиву та функціонування української культури у час повномасштабної війни, задля аналізу, покращення та об’єднання зусиль.

Даний проєкт є продовженням ініціативи “Культура Проти Агресії”, що є Телеграм Групою створеною Мартою Троцюк у 5-й день повномасштабної війни. Ця група налічує більш як 1600 представників культури та креативних індустрій, та слугує платформою для обговорень і спільних дій на теми культурної дипломатії та канцелінгу російської культури у світі.

У подкасті Марта разом з гостями – найактивнішими представниками різних культурних сфер, спілкується про те, як реагує, бореться та функціонує Українська культура під час війни.

«Культура проти агресії» є авторським проєктом Gallery 101 у партнерстві з Radio SKOVORODA та за підтримки Фундації ЗМІН та ексклюзивного спонсора другого сезону Chicago Atlantic, чиє стратегічне інвестування у проєкт Trident спрямовано на будівництво житла для українців та розширення індустріальних можливостей країни, що закладає фундамент, потрібний для підтримки української культури та економіки.

.