Епізод №8 “Кіноіндустрія у час війни. Подкаст з Юлією Сінькевич“
ВІДЕО
АУДІО
ТАКОЖ НА НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИХ МАЙДАНЧИКАХ
Короткий опис
У другому епізоді другого сезону «Культура проти агресії» документуємо українську культурну дипломатію через кінематограф, а також рефлексуємо про правильну оптику для трансляції українського кіно світові.
Гостя – Юлія Сінькевич, продюсерка, кураторка Кінопрограм, голова наглядової ради Українського Інституту, співзасновниця Української кіноакадемії, членкиня Європейської кіноакадемії, лауреатка премії Women In Arts, багато хто може знати Юлю в минулому як керівницю Одеського Міжнародного Кінофестивалю.
У цьому епізоді:
- Як ефективно комунікувати на міжнародних майданчиках?
- Чому українська команда прийняла рішення залишитись в Каннах попри участь росіян у фестивалі?
- Коли наші фільми почнуть знімати на рівні Голлівуду й чи потрібно нам це насправді?
- Як розвивати цікавість українців до вітчизняного кіно?
- Які фільми про Україну радити іноземцям?
- Перспективи Української кіноіндустрії під час повномасштабного вторгнення та після перемоги.
«Культура проти агресії» є авторським проєктом Gallery 101 у партнерстві з Radio SKOVORODA та за підтримки нашого ексклюзивного спонсора Chicago Atlantic, чиє стратегічне інвестування у проєкт Trident спрямовано на будівництво житла для українців та розширення індустріальних можливостей країни, що закладає фундамент, потрібний для підтримки української культури та економіки.
Авторка та ведуча Марта Троцюк
В гостях Юля Сінькевич
Локація – Довженко Центр
ПОДКАСТ “КУЛЬТУРА ПРОТИ АГРЕСІЇ”
Документування Української культури у час війни
Культура Проти Агресії – це дослідницький, документальний, соціальний проєкт, метою якого є створення якомога повнішої картини культурного спротиву та функціонування української культури у час повномасштабної війни, задля аналізу, покращення та об’єднання зусиль.
⫸ Даний проєкт є продовженням ініціативи “Культура Проти Агресії”, що є Телеграм Групою створеною Мартою Троцюк у 5-й день повномасштабної війни. Ця група налічує більш як 1600 представників культури та креативних індустрій, та слугує платформою для обговорень і спільних дій на теми культурної дипломатії та канцелінгу російської культури у світі.
⫸ У подкасті Марта разом з гостями – найактивнішими представниками різних культурних сфер, спілкується про те, як реагує, бореться та функціонує Українська культура під час війни.
.