Валерія Мостенець

автор статті

Кожен приходить до зацікавлення мистецтвом своїм шляхом, так само, як і обирає спосіб “спілкування” з ним: розглядати твір і міркувати над ним у тиші, слухати про нього від лектора, куратора чи митця, або обговорювати його зі знавцями чи такими ж поціновувачами на Art Walk.

Різнопланове і часом провокативне сучасне мистецтво нерідко викликає бажання не лише самостійно порефлексувати, а й поділитися враженнями, аби таким чином побачити інші сенси, поглянути на роботи під різними кутами. Завдяки обміну думками сприйняття поглиблюється, а незбагненне стає більш зрозумілим.

Art Walk, який засновниця Gallery 101, Марта Троцюк започаткувала в Україні — це унікальна нагода впритул наблизитися до мистецтва, можливість “зазирнути за куліси”, обговорити з художниками цікаві робочі моменти, дізнатися, звідки до них приходять ідеї і яким чином вони втілюють їх у творах. А, можливо, навіть пощастить отримати запрошення до майстерні!

Складно точно визначити в якій саме країні вперше сформувалась ідея Art Walk. Та варто згадати хоча б відомий приклад Національної галереї в Лондоні: всі, хто побував у ній із захопленням відзначають, наскільки легко та дотепно куратори спілкуються з відвідувачами, і як учні шкіл (мистецьких, чи звичайних) змальовують шедеври у свої скетчбуки та весело обговорюють їх зі своїми викладачами, сидячи просто на підлозі перед картинами, — аби зрозуміти, наскільки інакше там ставлення до мистецтва.

Воно вже не розглядається як надто високе, захмарне. Навпаки, як те, що може урізноманітнити дозвілля, розширити світогляд, отримати новий емоційний та інтелектуальний досвід, абсолютно ненав’язливо збагачувати культурні знання та розвивати критичне мислення.

Керуючись таким усвідомленням команда Gallery 101 проводить Art Walk у Києві та Львові на регулярній основі.

Вам не обов’язково бути митцем чи дотичним напряму до мистецтва, щоб отримати задоволення від прогулянки. Нові враження, обов’язково вирвуть вас з буденності, мистецькі плітки і жарти, дружня атмосфера, спілкування з художниками, натхнення та нові знайомства — ось за чим приходять на Art Walk.

Самі художники також знайдуть професійну інформацію, можливість поспілкуватися про сучасні концепції, виставки, резиденції, бієнале та арт-ринок з тими, хто безпосередньо залучений у цю сферу.

Та головне завдання мистецької прогулянки — показати, що арт-галереї та мистецькі простори — це не дорогі бутіки з набурмосеними менеджерками-продавцями, як багато хто думає, а місця концентрації мистецтва, особливої атмосфери та натхнення. Відкриті та раді вас бачити.

Прогулянка включає відвідування галерей, арт-просторів, креативних майстерень, лекції та майстер-класи, спілкування з митцями та кураторами. Програма щоразу варіюється, утворюючи неповторний набір активностей, що знайомлять поціновувачів із сучасним мистецьким життям.

Тут ви можете ознайомитися з історією подій, які вже відбулися та підписатися на новини, щоб мати змогу доєднатися наступного разу. Чекаємо вас на Art Walk!

Цікаво?

Отримуйте заряд натхнення першими!

.

4 коментарі

 1. Køb Fodboldtrøjer

  Dennis fodboldtrøjerhar du lyst til at komme i rigtig
  fodboldstemning? så skal du helt sikkert gå
  efter en fodboldtrøje Køb Fodboldtrøjer, med dit
  foretrukne klubholdder er mange InaOp

  Відповісти
 2. fotballdrakter salg

  Monty billige fotballdrakter på nett,kjøpe billige fotballdrakt barnbillige fotballdrakter barn,kjøp billige fotballdrakter
  fotballdrakter salg,vår fantastiske samling av
  fotballdrakter alt til Sherl

  Відповісти
 3. Fotbollströjor På Nätet

  Temeka välkomna till fotbollskläder.com, här kan ni hitta bra priser
  på bra produkter inom fotbollenvi här på fotbollskläder Fotbollströjor På Nätet.com vill försäkra dig om
  att du får de bästa Ernes

  Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *