5 онлайн-ресурсів для натхнення

За вікном сніг чи дощ, а на душі неспокійно. Знайоме відчуття? От і нам теж хочеться затишку та спокою. А комусь – навпаки енергії, поштовху до нової ідеї. Якщо вам також кортить почати щось нове у цьому році, або ж просто споглядати красу, щось для натхнення і не покидати теплого ліжечка, то цей список для вас.

Тому влаштовуйтесь зручніше і робіть як ми:

Спочатку перейдіть на цей сайт asoftmurmur.com  і увімкніть собі грозу, шум хвиль чи гул кафе, десь додайте гучності, десь зменшіть, словом, побудьте чарівником чи чарівницею і начаклуйте собі комфортне звукове наповнення, що зможе налаштувати саме вас на правильний і натхненний тон.

А далі можна поринути в мистецтво. Так-так, саме поринути. І зробити це можна тут: www.monet2010.com. Сайт пропонує віртуальну подорож картинами відомого імпресіоніста Клода Моне. І це не просто розглядання полотен. Поплескайте в долоні, переверіть скляночку із чорнилом – і зможете потрапити у цілий світ! Всі секрети розкривати не будемо, заходь і шукай натхнення.

А поки ваші очі звикли до краси, то пора створити її самому тут – weavesilk.com. Цей сайт пропонує чисте поле для малюнку, що більше схоже на відкритий космос, де можна малювати. Ілюстрації нагадують малюнок на шовку або ж діджитал рисунки, вибирати вам. Не потрібно переживати, що ви не маєте художньої освіти, вашою метою може бути просто розслаблення. А може пошук нової ідеї? Може, у різноманітних шовкових лініях ви зможете побачити щось незвичне?

Але і це ще не все. Знаєте, кажуть, якщо вірити – то все збудеться і вийде! Ми теж так думаємо. А для того, щоб загадати бажання не треба чекати дня народження, щоб задути свічки на святковому торті чи знову жаліти, що не встигли подумати про омріяне у казкову новорічну ніч. Просто зайдіть сюди: wishpush.com. Зірка впаде саме для вас! І якщо вам треба трохи магії, щоб повірити у свою мрію, то загадуйте свої бажання хоч кожного дня!

А якщо ваша натхненна душа досі не заспокоїлася і все ще потребує краси, то не сумуйте, а загляніть сюди – artsandculture.google.com. Тут зібрані різноманітні статті про митців, стилі у яких вони творили, а також можна збільшити будь-яку картину, щоб розгледіти найдрібніші деталі, зібратися у віртуальну подорож до Ейфелевої вежі, обрати якийсь колір і відфільтрувати всі статті тільки про нього і ще багато-багато чого для натхнення.

Леся Зeліско

автор статті

Віримо, що після успішних відвідин усіх п’яти онлайн-ресурсів натхнення не просто з’явиться, а й ніколи не покидатиме вас!

Цікаво?

Отримуйте заряд натхнення першими!

1 Коментар

  1. Микола

    Чудова підбірка, дуже надихаюча! Дякую!

    Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *