Консультація куратора

ваш план мистецького розвитку

Для кого буде актуальною

➤ Для митців, які хотіли б почути думку компетентного експерта та спланувати подальшу мистецьку діяльність

➤ Для художників, які планують контактувати з галереями та/або артменеджерами, брати участь у виставках,  мистецьких подіях

➤ Для тих хто має багато серій або різнопланових робіт і хоче навести з ними лад, проаналізувати власну творчість, зрозуміти сильні та слабкі сторони, куди рухатися.

➤ Зрозуміти можливості у своїй ніші в Україні та перспективи закордоном

Хто проводитиме консультацію

Марта Троцюк
засновниця Gallery 101 
Кураторка та арт-менеджерка. Відвідала та дослідила більше 80-ти мистецьких музеїв і галерей у 30 країнах, запровадила практику  Art Walk в Україні, авторка Першого Україномовного Подкасту про Сучасне Мистецтво , побувала на міжнародних арт-ярмарках та була учасницею мистецьких резиденцій. 

Кураторка виставкових проєктів таких, як: Благодійний аукціон “Споріднені”, ЗаЧіпає, Back to Heaven 101, Сутність, перформансу “Деконтамінація” та ін. Практика у Savchenko Gallery (Гданськ) та Карась Галерея (Київ).

Також, 5 років у онлайн маркетингу і блогосфери, понад 80 відвіданих країн, фотограф з 12-ти річним стажем.

 

Як відбуватиметься консультація:

Після оплати ви матимете змогу заповнити коротку форму, це дозволить максимально персоналізовано надати вам консультацію.

МІСЦЕ:

  1. Особиста зустріч у Львові
  2. Онлайн зручним для вас методом (Skype, Messenger, Zoom)

ЧАС:

Ми домовимося про зручний для вас час. Консультація триватиме близько 1-1,5 години. Після зустрічі, ви отримаєте всі додаткові матеріали та відповіді на питання.

Відгуки про консультацію куратора

Я дізналася багато корисного для себе і що дійсно чудово, так це те, що вам вдалося все розкласти по полицях у моїй голові. Я чіткіше собі уявляю свій шлях.

Тепер у мене є не тільки головна мета, до якої я хочу йти, але й маленькі цілі, які стоять на шляху до цієї мети. Це дійсно мене надихає! Приємно розуміти, що я йду в правильному напрямку і чудово усвідомлювати, що у мене є план, який можна втілити у життя!

З впевненістю можу рекомендувати всім художникам, які готові працювати ♥️.

Євгенія

Нещодавно мала цікаву зустріч з засновницею @Gallery101. Марта Троцюк надає послугу портфоліо ревю для художників. Дуже насичена та інформативна була в нас розмова, я дізналась безліч деталей, з чого складається шлях митця.

Одним словом, дуже раджу, адже багато з нас не розуміють куда рухатись і роблять щось наосліп.

Ольга

Дякую за співпрацю, Gallery 101, дуже цікавий і корисний досвід для мене, як художника. Раджу друзям митцям!!!!

А ще особливо приємне спілкування з Мартою Троцюк ❤️.

Олеся

Я очікувала конструктивної критики, цінних щирих порад та структурованого портфоліо-ревю і все це я отримала на нашій консультації!)

Все чітко, по пунктах, всі питання, які мене цікавили ми розглянули + потім отримала детальну перевірку моїх текстів.

Щиро рекомендую художникам, адже хороша критика змушує рости.

Наталія

Ти художник? Тоді давай на чистоту. Чим є твоя творчість для тебе ти знаєш, та якою є твоя творчість для оточуючих? В тебе є твоє бачення і сприйняття світу, та чи є у тебе однодумці, що розділяють цей погляд? Куди ведуть тебе твої експеременти та й чи взагалі це твій шлях?

Найдорожчим для тебе буде крапля твоєї душі в кожному штриху, мазку пензля чи “оу! ти скульптор?!”, та чи має вона ціну як таку насправді? Світ мистецтва це мить, коли саме тобі потрібно з’явитися перед спраглим поглядом оглядача, тому не зволікай!

Відповіді на ці питання, а також на ті, що ти собі ще не задавав у портфоліо-ревю від Марти Троцюк. Особисто для мене ця розмова стала відкриттям як світу мистецтва, так і мене самого. Ти художник? Стань художником для інших.

Максим

Також, для самостійного опрацювання, ви можете прослухати вебінар “Як організувати виставку та не з’їхати з глузду”

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ.