Консультація для митців

ваш план мистецького розвитку

Для кого буде актуальною

➤ Для митців, які хотіли б почути думку компетентного експерта та спланувати мистецьку кар’єру

➤ Для художників, які хочуть ефективно контактувати з галереями, артменеджерами, брати участь у виставках,  мистецьких подіях

➤ Для тих хто має багато серій або різнопланових робіт і хоче навести з ними лад, проаналізувати власну творчість, зрозуміти сильні та слабкі сторони, куди рухатися.

➤ Зрозуміти можливості у своїй ніші в Україні та перспективи за кордоном

➤ Поради щодо специфіки мистецької діяльності у час війни

Marta Trotsiuk

Хто проводитиме консультацію

Марта Троцюк
засновниця Gallery 101

Кураторка та артменеджерка. Відвідала і дослідила більш як 100 мистецьких музеїв та галерей у 40+ країнах світу. Президентка Української Асоціації Галеристів, авторка подкасту Культура Проти Агресії. 

Кураторка аукціонів, міжнародних мистецьки проєктів, дослідниця провідних арт’ярмарків, учасниця мистецьких резиденцій, міжнародних воркшопів, організаторка та спікерка на конференціях. 

Основним фокусом є міжнародна мистецька діяльність та інтеграція сучасних мистецьких практик в Україні.
5 років у онлайн маркетингу і блогосфери, понад 80 відвіданих країн.

 

Як відбуватиметься консультація:

Після оплати ви матимете змогу заповнити коротку форму, це дозволить максимально персоналізовано надати вам консультацію.

МІСЦЕ:

  1. Особиста зустріч у Львові 
  2. Онлайн

ЧАС:

Ми домовимося про зручний для вас час. Після зустрічі, ви отримаєте всі додаткові матеріали та відповіді на питання.

Відгуки про консультацію куратора

Я дізналася багато корисного для себе і що дійсно чудово, так це те, що вам вдалося все розкласти по полицях у моїй голові. Я чіткіше собі уявляю свій шлях.

Тепер у мене є не тільки головна мета, до якої я хочу йти, але й маленькі цілі, які стоять на шляху до цієї мети. Це дійсно мене надихає! Приємно розуміти, що я йду в правильному напрямку і чудово усвідомлювати, що у мене є план, який можна втілити у життя!

З впевненістю можу рекомендувати всім художникам, які готові працювати ♥️.

Євгенія

Нещодавно мала цікаву зустріч з засновницею @Gallery101. Марта Троцюк надає послугу портфоліо ревю для художників. Дуже насичена та інформативна була в нас розмова, я дізналась безліч деталей, з чого складається шлях митця.

Одним словом, дуже раджу, адже багато з нас не розуміють куда рухатись і роблять щось наосліп.

Ольга

Дякую за співпрацю, Gallery 101, дуже цікавий і корисний досвід для мене, як художника. Раджу друзям митцям!!!!

А ще особливо приємне спілкування з Мартою Троцюк ❤️.

Олеся

Я очікувала конструктивної критики, цінних щирих порад та структурованого портфоліо-ревю і все це я отримала на нашій консультації!)

Все чітко, по пунктах, всі питання, які мене цікавили ми розглянули + потім отримала детальну перевірку моїх текстів.

Щиро рекомендую художникам, адже хороша критика змушує рости.

Наталія

Ти художник? Тоді давай на чистоту. Чим є твоя творчість для тебе ти знаєш, та якою є твоя творчість для оточуючих? В тебе є твоє бачення і сприйняття світу, та чи є у тебе однодумці, що розділяють цей погляд? Куди ведуть тебе твої експеременти та й чи взагалі це твій шлях?

Найдорожчим для тебе буде крапля твоєї душі в кожному штриху, мазку пензля чи “оу! ти скульптор?!”, та чи має вона ціну як таку насправді? Світ мистецтва це мить, коли саме тобі потрібно з’явитися перед спраглим поглядом оглядача, тому не зволікай!

Відповіді на ці питання, а також на ті, що ти собі ще не задавав у портфоліо-ревю від Марти Троцюк. Особисто для мене ця розмова стала відкриттям як світу мистецтва, так і мене самого. Ти художник? Стань художником для інших.

Максим

МАЄТЕ ЗАПИТАННЯ? ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ.