XII Флорентійська Бієнале: Відеоогляд.

З 18 по 27 жовтня ST•H Gallery, за підтримки Український культурний фонд, представила українських митців на XII Флорентійській Бієнале. Міжнародна  мистецька подія, тривалістю 10 днів, була присвячена мистецтву великого майстра епохи Відродження, Леонардо да Вінчі та вперше проходила у форматі «Мистецтво + Дизайн». 

Свої роботи у Флоренції представили п’ятеро українських художників: Ольга Кузюра, Микола Журавель. Денис СтрукСергій Гай, Володимир Богуславський

Загалом на події брало участь близько 70 країн, а площа експозиційних залів складала понад 8000 м.кв. 

Місце проведення – Fortezza de Basso, що розташована в історичному центрі міста.

Під час перегляду відео, всього за 5 хвилин, ви зможете прогулятися разом з нами “XII Флорентійською Бієнале“.

Флорентійська Бієнале – найбільша виставка сучасного мистецтва у Флоренції (Італія). Крім виставки організатори створюють програму супутніх заходів, таких як: конференції, перформанси, семінари та лекції. 

Міжкультурний діалог через мистецтво – є одним з головних принципів, які надихали кураторів Флорентійської Бієнале з моменту заснування.

Під час кожного Бієнале міжнародне журі, яке складається з видатних науковців, мистецтвознавців та критиків з різних країн, присуджує нагороди кращим художникам.

Художники змагаються у ряді мистецьких категорій, до яких у XII-му випуску Бієнале входять: каліграфія, живопис, змішані техніки, скульптура, керамічне мистецтво, мистецтво текстилю та волокон, ювелірне мистецтво, фотографія, мистецтво нових медіа , відеоарт, мистецтво монтажу та мистецтво перформансу.

Ми вітаємо Сергія Гай та Володимира Богуславського, які були нагороджені в номінації «Живопис». 

Проект участі українських художників у XII Флорентійській Бієнале реалізовано за підтримки Український культурний фонд.

Спеціально для проекту “GALLERY 101”.

1 Коментар

  1. Станіслава

    Клас! З відео дуже класно! 😉

    Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *