Леся Зeліско

автор статті

Мистецтво онлайн стає все актуальнішим! Зараз у світі лютує вірус, кожного дня все більше мистецьких закладів зачиняє свої двері. Звучить дуже страшно, це правда, та, знаєте, навіть з дому можна насолоджуватися музеями, галереями, музикою та театром! Сьогодні ми будемо радити вам залишатися з мистецтвом у будь-яких ситуаціях, тож користайте з нашої підбірки.

Галереї та музеї

Національна Галерея Лондона пропонує онлайн-тур по 18 кімнатах із більш ніж 300 картинами. Полотна можна розглядати близько, переглядати інформацію про них та гуляти по залах.

Колекція Фріка, художній музей, розташований у будинку Генрі Клея Фріка у Нью-Йорку на Мангеттені теж пропонує зануритися в мистецтво онлайн за допомогою віртуального туру. Там розміщена колекція промисловця Генрі Клея Фріка — полотна Тиціана, Ван Дейка, Ель Греко та інших відомих митців. Сайт зручно зроблений, можна обрати поверх чи залу, яку хочете подивитися.

Музей Мистецтва Метрополітен, відомий художній музей у Нью-Йорку, має кілька варіантів для тих, хто хоче відвідати музей онлайн. Це і віртуальний тур музеєм, і відео про твори мистецтва та ілюстровані статті, і розмови з кураторами про окремі виставки.

Museum Without Walls – це цифрова виставка творів з колекції Британської Ради та художників із трьох країн: України, Грузії та Туреччини. Пропонується обрати одну з п’яти мов і почати подорож у світ мистецтва! Виставка створювалася спеціально для онлайн-формату.

Міжнародна виставка Art Basel пропонує до перегляду майже 2000 творів сучасного мистецтва. Для цього треба зареєструватися на сайті.

Музика і театр

Віденська Державна Опера безкоштовно транслюватиме записи вистав опери і балету щодня! Такі трансляції починатимуться о 19:00 (за австрійським часом). Їх можна буде і завантажити, якщо зареєструватись на сайті.

Платформа Open Theatre пропонує до перегляду відеозаписи вистав багатьох українських театрів: Дикого театру, Театру на Подолі, ЦСМ “Дах” та інших. Можна знайти виставу на свій смак!

Більше про мистецтво онлайн: розслабтеся при перегляді фільмів про митців, прочитайте про новий художній напрям чи художника на сайтах про мистецтво, налаштуйтеся на позитив з підбіркою ресурсів для натхнення.

Шукайте прекрасне у буднях та будьте здорові! 

Цікаво?

Отримуйте заряд натхнення першими!

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *