Леся Зeліско
автор статті
Художники, музиканти, письменники та інші творчі особистості радують нас своїми шедеврами, працюють, живуть та закохуються. А через роки — ми вже бачимо нащадків цих людей і нам дуже цікаво, як же це бути родичем відомої людини.
А ви колись думали про те, чим займалися або ж займаються нащадки відомих людей? Або ж їхні далекі нащадки? Як на них впливає слава родичів і чи пішли вони тим самим шляхом?
У сьогоднішній статті ми розглянемо кількох нащадків відомих людей і разом з вами подумаємо про них.
Палома Пікассо
Французька дизайнерка та модельєрка, молодша дочка відомого художника Пабло Пікассо та Франсуази Жильо, теж художниці. Ім’я Палома теж не випадкове, у перекладі з іспанської воно означає “голубка”. А тепер пригадайте творчість Пікассо. Про загадки на полотні художника читайте у нашій статті.
Палома створює ювелірні прикраси для Tiffany & Co, працює з відомими дизайнерами і навіть створює свій перший аромат «Paloma Picasso» для L’Oréal у 1984 році. Особливою родзинкою її стилю є червоний колір, наприклад, червона помада.
У одному з інтерв’ю Палома зізнається: “Всі думали, що я стану художницею, але моя мама сказала: “Всі діти малюють, але якщо вони продовжуватимуть малювати після 14 років, то стане зрозуміло, що вони стануть художниками “. А у віці 14 років я перестала малювати”.
За посиланням ви можете почитати життєві уроки від Паломи Пікассо.
Люсьєн Фройд
Британський художник, майстер психологічного портрета — онук відомого засновника психоаналізу Зігмунда Фройда. Люсьєн почав малювати ще у 4 роки.
Художник часто зображував оголену натуру, він часто рисував своїх знайомих та близьких. Проте говорив, що на його полотнах люди не такі, які є, а які могли би бути. Він досить цікаво працював над картинами — роботу завжди починав із голови моделі, щоб краще “пізнати” людину. Наносив багато шарів фарби, що перекривали одне одного. А також цінував пунктуальність моделей і міг покинути полотно, якщо хтось запізнився.
У нас є стаття, де є автопортрети Люсьєна Фройда — погляньте.
Жан-Матьє Матісс
Нащадки фовіста Анрі Матісса вирішили оригінально продовжити його творчість, аби зберегти спадок свого прадідуся. Жан-Матьє Матісс зі своєю сестрою відкрили магазин домашнього декору. І не просто декору — це вази та посуд за мотивами творчості Матісса. Про “Танець” та “Музику” художника читайте у статті.
Перша колекція ваз — унікальна! Адже кожен виріб створений лише у 12 екземплярах. Над виглядом працювали 4 дизайнери.
А ще у проєкту є чудова сторінка в Інстаграм — тільки погляньте на цю красу!
За посиланням ви знайдете статтю про нащадків відомих людей. А художник Дрю Гарднер створив цікавий фотопроєкт “Нащадки”, у якому відтворив фото відомих людей, але з їхніми нащадками. Вийшло досить атмосферно.
А кого з нащадків відомих людей пригадуєте ви? Чи продовжили вони справу своїх рідних?
Цікаво?
Отримуйте заряд натхнення першими!
Дуже цікава тема! Таке собі поєднання минулого і сучасності 🙂 Ніколи раніше не задумувалася про нащадків людей мистецтва, хоча ця тема більш популярна, якщо йдеться про дітей зірок музики та кіно.
Дякуємо! Тема цікава і її варто розвивати)