Це маніфест!

Якщо ти вважаєш, що мистецтво – це рушій прогресу, незамінний елемент розвитку, джерело самовираження і те, що є потребою для кожної прогресивної людини.

Тобі з нами!

Ми готові, мотивовані та вже активні! Ми є і будемо у Львові для мистецтва. Робити контент, події, створювати можливості та колаборації.

Нам набридло стікати слиною при перегляді анонсів мистецьких подій у Києві, заздрити новим арт-галереям та тим можливостям, які відкриваються не у нас, ми хочемо бути у Львові і творити тут. Ми хочемо активне мистецьке середовище! Де воно? Кажуть у Львові всі самі по собі? Давай змінимо! Немає закладів? Давай організовувати двіжуху там де не очікують. Немає подій? Ми готові за них взятися! Львів’яни такого не зрозуміють? Ми покажемо, зацікавимо, бо у нас прогресивне оточення, а у тебе? Ось воно, це вже багато!

Ми хочемо розвивати культуру та естетику у людських головах! Ми прагнемо, щоб львів’яни купували не шубу, а картину. Підтримували не IKEA, а молодого художника. Ми мріємо і робимо кроки для того, щоб Львів набув не фальшивого, а справжнього статусу прогресивного культурного міста. Ти з нами?

Це важко! Та мистецтво — це бунт! Це не шепіт, це крик! І ми шукаємо тих, хто здатен кричати! То як, ти з нами?

Хто ми?

Проект “Gallery 101” – це мистецька ініціатива, яка має на меті популяризувати сучасне мистецтво у Львові, створюючи можливості для мистецької колаборації та комунікації між тими, хто любить та творить мистецтво.

Автор ідеї Марта Троцюк, фотограф, блогер та мандрівниця, яка взялася відвідати 100 галерей у різних куточках світу, та принести отримані знання і досвід у Львів, відкривши мистецький простір “Gallery 101” якого так бракує у сучасній культурній столиці.

Зараз над проектом працює команда ентузіастів, абсолютно закоханих, замріяних та водночас компетентних та дієвих людей у сфері мистецтва, культури та шоу-бізнесу. “Gallery 101” наразі немає власних стін, та активно функціонує як ініціатива.

У нас багато планів, які вже запущені у реалізацію. Скоро “Gаllery 101” вперше набуде фізичного простору! І в подальшому, допоки не з’явиться постійне представництво, локація буде змінною, з дуже цікавими колабораціями. Ми плануємо експозиції, мистецькі прогулянки, арт-вечірки, artist talk та кураторські екскурсії у межах кожного з проектів. Ми відкрили Open Call для митців, запрошуємо – gallery101.com.ua/open-call

Наша діяльність:

Розуміти мистецтво або ж насолоджуватися ним. Кожен з учасників мистецької прогулянки ArtWalk візьме від події своє. Ми створюємо унікальну програму та маршрут, відвідуємо місця де панує мистецтво, спілкуємося з кураторами, культурологами, медіаторами та митцями безпосередньо. 

Ми створюємо можливості пізнати мистецтво. Чи то через публікації у соцмережах, статтях та інтерв’ю на сайті, або за допомогою мистецьких воркшопів, лекцій, artist talk, мистецьких прогулянок та інших подій пов’язаних з культурою та креативністю.

ПЛАНИ на 2019-20:

Наша діяльність, як мистецької ініціативи зосереджена на проАРТ та ArtWalk + резиденції-експозиції, що з’являться незабаром, та ми маємо дещо більші амбіції – мультидисциплінарна мистецька подія “White Water – Глибоке занурення у мистецтво!”.

У місті де немає майданчиків сучасного мистецтва, відповідних подій та настільки обмаль ініціативи, що з’явилася певна зневіра, яка ставить під сумнів статус Львова, як прогресивного культурного міста! Ми вважаємо, що найдоцільнішим буде створення заходу, який зможе об’єднати митців, зацікавити жителів міста та налагодити діалог з існуючими мистецькими просторами.

Нижче частина презентації, з якою ми звертаємося до міста та потeнційно зацікавлених у реалізпції події людей, діалог триває:

Вже близько пів року ми активно працюємо над реалізацією нелегкої місії популяризації сучасного мистецтва у Львові та створення арт-середовища. Нам потрібна твоя підтримка, а ми, впевнені, будемо корисні тобі!

Проект шукає мотивованих людей з мистецтвом у серці. Митці, мистецтвознавці, куратори, компетентні у написанні грантів, івент менеджери, ілюстратори, дизайнери, фотографи, відеографи, ініціативну молодь. Ми запрошуємо до діалогу та співпраці арт-менеджерів закладів чи організацій, ГО, Міську Раду, фонди, мистецькі галереї, центри та заклади і у межах Львова і поза його меж. Бо ми тут і ми вже активно діємо. Нам не вистачає тільки потужності!

Якщо ти любиш чи твориш мистецтво і хочеш щоб воно було і у Львові та готовий доєднатися до реалізації цієї мети. Ми тут! Маєш ідеї? Пиши! Нижче коротка форма зв’язку.